درباره ما بیشتر بدانید!

آژانس دیجیتال مارکتینگ پین پرو فعالیت خود را در سال 1399 در مشهد آغاز کرده است.  از همان ابتدا با بهره‌گیری از آنالیزهای دقیق و کاربردی و توسعه همه جانبه در شاخه ‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ، به صورت تخصصی ادامه کار داده‌ایم.

اصلی ترین هدفی که دنبال می‌کنیم به روز بودن در زمینه دیجیتال مارکتینگ است. زیرا باور داریم که دانش بروز در کنار ابزار مناسب و خلاقیت است که میتواند راهکار حل خیلی از مسائل باشد

شعار پین‌پرو

باور ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پین‌پرو این است که استفاده مناسب از ابزارهای نوین در کنار خلاقیت و تجربه و دانش بروز میتواند بهترین مسیر برای رشد را ارائه دهد. در کنار همه این‌ها اعتقاد ما این است که اکوسیستم کسب و کار در ایران از شرایط خاصی بهره مند است. ما این شرایط را درک کرده ایم و بر طبق همین اصول است که کار خود به مشتری را ارائه میکنم. ما به دنبال سود مشتری در دنیای دیجیتال هستیم و همین عاملی شده است که در تمام راهکارهای توسعه محرو برای مشتریان در ابتدا به سود آن‌ها توجه کنیم.

تیم پین‌پرو با برخورداری از تجربات مختلف تشکیل شده است. این تیم متشکل از کارشناسان رسانه‌ای، برنامه نویسان و متخصصین IT ،کارشناسان مارکتینگ و متخصصین در حوزه تصویر، گرافیک و تولید است.

مراحل آغاز به کار و رشد

پین‌پرو از سالهای دور وجود داشت. از همان روزهایی که یک نوجوان بود و دائما در حال تلاش برای یادگیری و آموختن حوزه IT تا به امروز که در بزرگسالی خود تلاش بی وقفه ای برای بهتر شدن دارد

پین‌پرو در این دوره با حضور در سایر مجموعه‌های تخصصی دیجتال مارکتینگ تلاش کرد تا آموزه‌های خود را در کنار تجربه دیگران به کار گیرد. 

دقیقا 25 اسفند ماه و روزهای پایانی سال 1399 پین‌پرو متولد شد تا ادامه ماجراجویی در دنیای پر هیجان دیجیتال را ادامه دهد